Файл:Dilophosaurus.jpg

Матеріал з Динопедії
Перейти до: навігація, пошук
Dilophosaurus.jpg(628 × 600 пікселів, розмір файлу: 47 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Опис файлу[ред.]

Назва Dilophosaurus.jpg
Опис Dilophosaurus
Джерело https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Dilophosaurus.jpg
Час створення 2006-11-27
Автор зображення ArthurWeasley~commonswiki
Ліцензія

див. нижче


Ліцензування[ред.]

Я, власник авторських прав на цей твір, добровільно передаю його у суспільне надбання. У випадку, якщо це юридично неможливо, надаю право використовувати це зображення з будь-якою метою, без жодних умов, у випадку, якщо інше не передбачено законодавством.

Дозволено копіювати, розповсюджувати та/або модифікувати цей документ на умовах ліцензії GNU FDL, версії 1.2 або більш пізньої, виданої Фондом вільного програмного забезпечення, без незмінних розділів та без текстів, які розміщені на першій та останній обкладинці.

Цей твір поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.

Коротко: ви можете вільно поширювати цей твір, змінювати і використовувати його в будь-яких цілях за умови вказівки оригінального авторства і збереження цієї (чи сумісної) ліцензії в похідних творах.

Цей твір поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 2.5.

Коротко: ви можете вільно поширювати цей твір, змінювати і використовувати його в будь-яких цілях за умови вказівки оригінального авторства.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний12:50, 11 листопада 2017Мініатюра для версії від 12:50, 11 листопада 2017628 × 600 (47 КБ)Супердинозавр (обговореннявнесок)== {{int:filedesc}} == {{Information |description = ''Dilophosaurus'' |date = 2006-11-27 |source = {{own assumed}} |author = ArthurWeasley~commonswiki |permission = |other_versions = }} == {{int:license-header}} == {{PD-self}} {{GFDL}} {{Cc-...
  • Ви не можете перезаписати цей файл

Така сторінка посилається на цей файл:

Метадані